ShareThis (7.x-2.10) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Comments
ru: Комментарии

en: Weight
ru: Вес

en: Variable
ru: Переменная

en: Display
ru: Отображение

en: Block
ru: Блок

en: Location
ru: Место

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Node Types
ru: Тип материалов

en: Global
ru: Глобальный

en: Context
ru: Контекст

en: Node content
ru: Содержимое материала

en: Links area
ru: Область ссылок

en: Widgets
ru: Виджеты

en: Sharing
ru: Обмен переводами

en: Link provided by the ShareThis service.
ru: Ссылка, обеспеченная сервисом ShareThis.
