ShareThis (7.x-2.11) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།
