ShareThis (7.x-2.11) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Weight
et: Kaal

en: Variable
et: Muutuja

en: Display
et: Kuva

en: Block
et: Plokk

en: Location
et: Asukoht

en: Advanced
et: Täpsem

en: Node Types
et: Sisutüübid

en: Global
et: Globaalne

en: Context
et: Kontekst

en: Node content
et: Postituse sisu

en: Widgets
et: Vidinad

en: Sharing
et: Jagamine
