ShareThis (7.x-2.11) - en to pl translation catalogue (29 entries)

en: Comments
pl: Komentarze

en: Weight
pl: Waga

en: Variable
pl: Zmienna

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Block
pl: Blok

en: Location
pl: Położenie

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Node Types
pl: Typy węzłów

en: Global
pl: Globalne

en: Context
pl: Kontekst

en: Node content
pl: Zawartość węzła

en: Links area
pl: Obszar odnośników

en: Widgets
pl: Kontrolki

en: Sharing
pl: Udostępnianie

en: Facebook Like
pl: Facebookowe lubię to

en: Vertical Counters
pl: Pionowe liczniki

en: Horizontal Counters
pl: Poziome liczniki

en: Choose a button style:
pl: Wybierz styl przycisku:

en: Choose Your Services.
pl: Wybierz swoje usługi.

en: External URL
pl: Zewnętrzny URL

en: Administer ShareThis
pl: Zarządzaj ShareThis

en: Extra services
pl: Dodatkowe usługi

en: Configure where the ShareThis widget should appear.
pl: Skonfiguruj gdzie powinna się pojawiać kontrolka ShareThis.

en: Twitter Suffix
pl: Sufiks Twittera

en: Configure ShareThis
pl: Konfiguruj ShareThis

en: ShareThis Link
pl: Odnośnik ShareThis

en: Display ShareThis on comments.
pl: Wyświetl ShareThis w komentarzach.

en: Late Load
pl: Późne ładowanie

en: Twitter recommends
pl: Twitter poleca
