ShareThis (7.x-2.12) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Comments
gl: Comentarios

en: Weight
gl: Peso

en: Variable
gl: Variábel

en: Display
gl: Visualización

en: Block
gl: Bloque

en: Location
gl: Localización

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Node Types
gl: Tipos de Nodo

en: Context
gl: Contexto

en: Links area
gl: Zona de ligazóns

en: Sharing
gl: Compartir
