ShareThis (7.x-2.13) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Comments
pt: Comentários

en: Weight
pt: Peso

en: Display
pt: Mostrar

en: Location
pt: Localização

en: Advanced
pt: Avançado

en: Node Types
pt: Tipos de nó

en: Entity
pt: Entidade

en: Context
pt: Contexto

en: Node content
pt: Conteúdo do nó

en: Links area
pt: Área de Ligações

en: Sharing
pt: Partilha
