ShareThis (7.x-2.13) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Display
tr: Gösterim

en: Block
tr: Blok

en: Location
tr: Konum

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Node Types
tr: Düğüm Türleri

en: Entity
tr: Nesne

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: Node content
tr: Düğüm içeriği

en: Widgets
tr: Arayüz nesneleri

en: Sharing
tr: Paylaşım

en: Administer ShareThis
tr: ShareThis yönetimi
