ShareThis (7.x-2.14) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Comments
hr: Komentari

en: Weight
hr: Težina

en: Display
hr: Prikaz

en: Block
hr: Blok

en: Location
hr: Lokacija

en: Advanced
hr: Napredno

en: Context
hr: Kontekst

en: Sharing
hr: Dijeljenje
