ShareThis (7.x-2.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Weight
da: Vægt

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Block
da: Blok

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Location
da: Lokation

en: Advanced
da: Avanceret

en: Context
da: Kontekst

en: Node content
da: Node indhold

en: Links area
da: Linkområde

en: Sharing
da: Deling
