ShareThis (7.x-2.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Block
eo: Bloko

en: Location
eo: Loko

en: Advanced
eo: Specialaj
