ShareThis (7.x-2.3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Display
he: תצוגה

en: Block
he: בלוק

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Location
he: מיקום

en: Advanced
he: מתקדם

en: Context
he: הקשר

en: Sharing
he: שיתוף
