ShareThis (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
