ShareThis (7.x-2.3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Display
mr: दाखवा

en: Block
mr: भाग

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार

en: Location
mr: स्थळ
