ShareThis (7.x-2.3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Weight
nn: Vekt

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Block
nn: Blokk

en: Location
nn: Stad
