ShareThis (7.x-2.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Display
ro: Afișaj

en: Block
ro: Bloc

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Location
ro: Locaţia

en: Advanced
ro: Avansat
