ShareThis (7.x-2.3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Display
sl: Prikaz

en: Block
sl: Blok

en: Location
sl: Mesto

en: Context
sl: Kontekst
