ShareThis (7.x-2.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Block
sq: Bllokuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: Context
sq: Konteksti
