ShareThis (7.x-2.3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Location
ug: ئورنى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي
