ShareThis (7.x-2.6) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Comments
is: Ummæli

en: Weight
is: Vægi

en: Variable
is: Breyta

en: Display
is: Sýna

en: Block
is: Blokk

en: Location
is: Staðsetning

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Context
is: Samhengi
