ShareThis (7.x-2.6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Weight
mn: Жин

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Display
mn: Харуулах

en: Block
mn: Хавтан

en: Location
mn: Байрлал
