ShareThis (7.x-2.8) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Comments
it: Commenti

en: Weight
it: Peso

en: Variable
it: Variabile

en: Display
it: Visualizzazione

en: Block
it: Blocco

en: Location
it: Posizione

en: Advanced
it: Avanzate

en: Global
it: Globale

en: Context
it: Contesto

en: Node content
it: Contenuto

en: Widgets
it: Widget

en: Sharing
it: Condivisione
