ShareThis (7.x-2.8) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Comments
lt: Komentarai

en: Weight
lt: Svoris

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Display
lt: Rodymas

en: Block
lt: Blokas

en: Location
lt: Vieta

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Node Types
lt: Mazgo tipas

en: Global
lt: Globalus

en: Context
lt: Kontekstas

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: Sharing
lt: Dalintis
