ShareThis (7.x-2.8) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Location
ug: ئورنى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Widgets
ug: ۋىجېتلار
