Shariff Social Media Buttons (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Widgets
bo: ལྷུ་ལག

en: The cache has been cleared.
bo: བར་གསོག་གཙང་མར་བཟོས་ཟིན།
