Shariff Social Media Buttons (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: About
vi: Giới thiệu

en: Widgets
vi: Ô điều khiển

en: The cache has been cleared.
vi: Bộ đệm đã được dọn dẹp.
