Shariff Social Media Buttons (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Theme
et: Teema

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: White
et: Valge

en: About
et: Programmist

en: Widgets
et: Vidinad

en: The cache has been cleared.
et: Vahemälu on tühjendatud.
