Shariff Social Media Buttons (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Theme
eu: Tema

en: Vertical
eu: Bertikal

en: About
eu: (r)i buruz

en: Widgets
eu: Widget-ak
