Shariff Social Media Buttons (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Theme
gl: Tema

en: White
gl: Branco

en: About
gl: Información

en: The cache has been cleared.
gl: A cache foi limpada.
