Shariff Social Media Buttons (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: About
gu: વિશે
