Shariff Social Media Buttons (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Theme
hr: Tema

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: About
hr: Opis
