Shariff Social Media Buttons (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Theme
it: Tema

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: White
it: Bianco

en: About
it: Informazioni

en: Widgets
it: Widget

en: The cache has been cleared.
it: La memoria cache è stata azzerata.
