Shariff Social Media Buttons (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Theme
oc: Tèma

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: White
oc: Blanc

en: Grey
oc: Gris

en: About
oc: A prepaus

en: The cache has been cleared.
oc: Lo cache a été vidé.
