Shariff Social Media Buttons (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Theme
pl: Skórka

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: White
pl: Biały

en: Orientation
pl: Orientacja

en: About
pl: O stronie

en: Widgets
pl: Kontrolki

en: The cache has been cleared.
pl: Pamięć podręczna została wyczyszczona.
