Shariff Social Media Buttons (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Theme
ps: ویینه

en: Vertical
ps: نېغ

en: About
ps: په اړه
