Shariff Social Media Buttons (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Theme
ro: Temă

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: About
ro: Despre

en: The cache has been cleared.
ro: Cache-ul a fost șters.
