Shariff Social Media Buttons (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Theme
az: Tema

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: White
az: Ağ

en: About
az: Haqqında

en: The cache has been cleared.
az: Keş təmizləndi.
