Shariff Social Media Buttons (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Theme
jv: Tema

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: About
jv: Ngenani
