SharpSpring (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Web Property ID
fi: Verkko-ominaisuuden ID

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
fi: Säädä seuranta-asetuksiasi saadaksesi sisäpiirin tietoa sivustosi liikenteestä ja markkinoinnin tehokkuudesta.
