SharpSpring (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Secret Key
fr: Clé secrète

en: Account ID
fr: Identifiant (ID) du compte

en: API Settings
fr: Paramètres de l'API

en: Web Property ID
fr: Identifiant (ID) Web Property

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
fr: Configurer le comportement du suivi pour obtenir un aperçu du trafic et de l'efficacité marketing de votre site.
