SharpSpring (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: Account ID
nl: Account-ID

en: API Settings
nl: API-instellingen

en: Web Property ID
nl: Profiel-ID
