SharpSpring (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Secret Key
hu: Titkos kulcs

en: Web Property ID
hu: Webhely azonosító kódja

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
hu: Látogatottság-mérés beállításával növelhető a webhely marketingjének hatékonysága.
