Sheetnode (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: content
af: inhoud

en: None
af: Geen

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek
