Sheetnode (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: content
et: sisu

en: None
et: Puudub

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Text
et: Tekst

en: Range
et: Vahemik

en: General
et: Üldine

en: Template
et: Mall

en: Labels
et: Sildid

en: Raw value
et: Toorväärtus

en: View mode
et: Kuvarežiim
