Sheetnode (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: content
fil: nilalaman

en: Import
fil: Angkatin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan
