Sheetnode (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: content
gu: સામગ્રી

en: None
gu: એકે નહિ

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: General
gu: સામાન્ય
