Sheetnode (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
