Sheetnode (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: content
os: мидис

en: None
os: Нæйы

en: Import
os: Импорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
