Sheetnode (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: content
sq: përmbajtja

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL
