Sheetnode (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Content
sv: Innehåll

en: content
sv: innehåll

en: None
sv: Ingen

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: General
sv: Allmän

en: Template
sv: Mall

en: Labels
sv: Etiketter

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: View mode
sv: Visningsläge
