Sheetnode (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: Content
cs: Obsah

en: content
cs: obsah

en: None
cs: Žádné

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Range
cs: Rozsah

en: General
cs: Obecné

en: Template
cs: Šablona

en: Labels
cs: Názvy

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: View mode
cs: Režim zobrazení
